Ünlü Sanatçı Buray, Orhangazi'yi salladı


Açıklama: Pop Müziğin gençlerin en çok sevdiği sanatçılardan birisi olan Buray, Orhangazi Belediyesi’nin Gençlik Festivali Kapsamında Orhangazi M.Turgut Ünlü Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı.
Kategori: Magazin
Eklenme Tarihi: 05Ağustos2018
Geçerli Tarih: 25Ağustos2019, 11:59
Site: Haber Sitem
URL: http://www.habersitelerim.com/hbrstlrm/haber/6903-magazin-unlu-sanatci-buray-orhangaziyi-salladi.html


Açıkhava Tiyatrosunu hınca hınç dolduran yaklaşık 5 bin Orhangazili’ye unutulmaz bir konser yaşatan Buray kendisine ait sevilen eserlerin yanı sıra gençlerin dilindeki bir çok şarkıyı seslendirdi. Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, Ak Parti ilçe başkanı Fahrettin Uludağ ve diğer davetlilerin de izlediği konserde Buray yaklaşık 2 saat sahnede kaldı.
 
Orhangazi Belediye Başkanı Neşet Çağlayan: Gençlere yönelik yatırımlar en büyük önceliğimiz
 
Buray Konseri’nde sanatçıya plaket ve çiçek takdim eden Belediye Başkanı Neşet Çağlayan, 2018 yılını gençlik yılı ilan ettiklerini hatırlatarak, gençlerimize yönelik yatırımlarımız en büyük önceliğimiz. Daha önce bir çok spor tesisini gençlerimiz için faaliyete soktuk. Geçen hafta Gençlik Merkezimizin açılışını gerçekleştirdik ve onların hizmetine soktuk. Gençlerimiz için konferans, eğitim çalışmaları, sportif etkinlikler ve diğer tüm alanlarda yeni yatırımlar ve projeler geliştiriyoruz. Önümüzdeki günlerde yeni kapalı yüzme havuzumuzu da hizmete sokuyoruz. Her şey gençlerimiz için dedi.