Haber Sitem

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

SON YORUMLANANLAR

  İlçe Başkanı Emrullah Özdemir: Hükümetimizin ve Devlet Başkanımızın sonuna kadar arkasındayız

  İlçe Başkanı Emrullah Özdemir: Hükümetimizin ve Devlet Başkanımızın sonuna kadar arkasındayız

  Tarih 27Temmuz2018, 20:20 Editör Haber Editörü

  2.700.000 Üyesiyle Türkiye'nin en büyük STK'sı olan Fikr-i Asım Derneği'nin Sultangazi İlçe Başkanı Emrullah Özdemir'den ABD ve Trump'a sert tepki...

  İşte Sultangazi İlçe Başkanı Emrullah Özdemir'in yaptığı basın açıklaması:

  Değerli basın mensupları, değerli kamuoyu son günlerde ABD senatosuna verilen, aleyhimizde olan yasa tasarısı ile ilgili görüşlerimi Fikr-i Asım Derneği Sultangazi İlçe Başkanı olarak belirtmek istiyorum.
   
  Son yıllarda, son aylarda ve son haftalarda özellikle Türkiye üzerinde büyük oyunlar oynamaya çalışan sözde ve özde artık olmayan dostumuz Amerika her türlü Türkiye’nin aleyhindeki faaliyetleri desteklemekte ve bunlara yardım sağlamaktadır veya bizzati kendisi işin içerisinde olmaktadır.
   
  Bunun sebebini anlatmaya gerek yok. Bunun sebebi Türkiye Cumhuriyetinin so yıllarda geliştirmiş olması, teknolojisi, sanayisini ekonomisini, siyasal söylemleri ve dünya üzerindeki ülkeleri etkilerinden kaynaklanıyor. Tabi ki Amerika seçimlerinin etkileri Hıristiyan, demokrat işte Katoliklerin tüm bu kupların siyasal hesapları var. Bunları da oya devşirmeleri (çevirmeleri) için ellerinden geleni yapıyorlar. Kimi zaman Almanya, kimi zaman Fransa, kimi zaman Siyonist İsrail, kimi zaman bu ülkelerin etkisinde  kalan bir nevi masonluk, Siyonistlik temsilcisi olan ABD, biz bunları Türk kamuoyu olarak çok iyi biliyoruz çok iyi takip ediyoruz.
   
  Şunu özellikle, çok kısaca belirtmek isteriz ki kamuoyu, Türk milleti, Türkiye Cumhuriyeti devleti vardır. Birdir, tekdir ve kuvvetlidir. Hiçbir kimsenin tehtidine boyun bükecek durumda değildir.
   
  Eski Türkiye yoktur, yeni Türkiye vardır ve bu Türkiye de artık güçlü bir irade, güçlü bir lider ve güçlü kadrolar vardır.
   
  Dolayısıyla biz bunlardan hiçbir şekilde üzüntü dahi duymuyoruz. Neden duymuyoruz onlar doğası gereği yapması gerekenleri yapıyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti üzerine oyun oynamaya devam ediyorlar. Daha önce bunu defalarca yapmışlardı. Yıllardır, senelerdir, aylardır, asırlardır yaptılar. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti devletinin başarılı olması, güçlü olması, ileri seviyede olması hiç birinin işine gelmemektedir.
   
  Bunun için bize yapacakları her şeyi yapabilirler, yaptılar da zamanın da ve başarıya ulaşamadılar, ulaşamayacakları da kesindir.
   
  Bu sebeple biz birliğimizi, dirliğimizi varlığımızı korumalı. Bütün insanlar olarak millet olarak, Türk milleti olarak kenetlenmeliyiz.
   
  Biz Fikr-i Asım Fikir ve Düşünce Derneği olarak bizlere gönül veren ekip arkadaşlarımızla ve milletimizle hükümetimizin ve Devlet Başkanımızın sonuna kadar arkasındayız.
   
  Bundan hiç kimsenin terettüdü ve şüphesi olmasın.
   
  Ülkelerde ülkemizde hükümetler değişir ama devletimiz değişmez. Tek Vatan, Tek Millet, Tek Bayrak altında Türkiye Cumhuriyetinin varlığını, birliğini, kuvvetini ve kudretini göstermek ve yaşatmak için elimizden gelen ne gerekiyorsa onu yapmaya hazırız ve yapacağız da .
   
  Bu çerçeve de artık ne sözde ne özde müttefikimiz ve ortağımız olmayan Amerika’ya ve kamuoyuna Fikr-i Asım Sultangazi İlçe Başkanı olarak şunu sesleniyorum. Türkiye Cumhuriyetinin sınır uçları ile oynamaya kalkmayın. Türkiye Cumhuriyeti üzerinden ufak hesaplar yapmaya kalkmayın. Hiç birinizin gücü ve kuvveti yetmez. Bizim meşhur bir atasözümüz vardır, sel gider kum kalır.
   
  Fikri Asım Sultangazi İlçe Başkanı olarak tüm dünya ve ülke kamuoyuna sevgi ve saygılarımı sunar, güzel günlerin bizlerle beraber olacağını müjdelerim.
   
  Fikri Asım Hareketi Sultangazi İlçe Başkanı Emrullah Özdemir

  Bu haber 12729 defa okunmuştur.

  Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

  Yurt

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM’de 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü özel gündemli toplantıya katıldı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, TBMM’de 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü özel gündemli toplantıya katıldı İşte detay...

  İşte Eski Başbakan Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu'nun, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı

  İşte Eski Başbakan Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu'nun, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü mesajı İşte detay...

  HAVA DURUMU

  Detaylı bilgi için resmin üzerine tıklayın.


  RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

  Altyapı: MyDesign Haber Sistemi